за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR
UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR
Код на производ: UMA233B602-01
UMBRO

UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR

Код на производ: UMA233B602-01
3.190 ДЕН
3.190 ДЕН
2.711 ДЕН
Заштеда: 479 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5/6 5/6
  • 7/8 7/8
  • 9/10 9/10
  • 11/1 11/1
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UMBRO UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR
Дуксер
UMBRO UMBRO UMBRO BASIC FULL ZIP HOODIE JNR