за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS
UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS
UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS
UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS
Код на производ: 1373767-369
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS

Код на производ: 1373767-369
1.790 ДЕН
1.790 ДЕН
895 ДЕН
Заштеда: 895 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • YSM 9-10г.
  • YMD 11-12г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст Kids
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Маица 1363282-890
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1375139-890
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA PJT ROCK IP BRAHMAN SS