за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
CHAMPION BASKET HOODY
Код на производ: 219966-KK001
CHAMPION

CHAMPION BASKET HOODY

Код на производ: 219966-KK001
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
3.221 ДЕН
Заштеда: 569 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари
CHAMPION CHAMPION BASKET HOODY
Дуксер
CHAMPION CHAMPION BASKET HOODY