за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
Код на производ: 1378403-722
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE

Код на производ: 1378403-722
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1361468-001
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1377314-722
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE
Маица
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR UA PRO ELITE SHORTSLEEVE