за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
UNDER ARMOUR Accelerate
Код на производ: 1373302-486
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Accelerate

Код на производ: 1373302-486
На или надвор од теренот, од тренинг до патување до ден на натпревар, машката маица за тренинг Under Armour Accelerate, како и целата колекција UA Accelerate, е прилагодена за елитните фудбалери. Секое парче од оваа колекција е изработено од врвни ткаенини со високи перформанси. UA Tech™ ткаенината брзо се суши, е исклучително мека и дава поприродно чувство. Испуштениот, обликуван раб со странични процепи обезбедува подобрена покриеност и можност за дишење. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Спуштен, обликуван раб со странични процепи UA Tech™ ткаенина Состав: 100% полиестер.
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
2.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

На или надвор од теренот, од тренинг до патување до ден на натпревар, машката маица за тренинг Under Armour Accelerate, како и целата колекција UA Accelerate, е прилагодена за елитните фудбалери. Секое парче од оваа колекција е изработено од врвни ткаенини со високи перформанси. UA Tech™ ткаенината брзо се суши, е исклучително мека и дава поприродно чувство. Испуштениот, обликуван раб со странични процепи обезбедува подобрена покриеност и можност за дишење.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Спуштен, обликуван раб со странични процепи
 • UA Tech™ ткаенина
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 1373302-002
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Accelerate
  Маица
  UNDER ARMOUR Accelerate