за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
UNDER ARMOUR Run Anywhere
Код на производ: 1374229-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Run Anywhere

Код на производ: 1374229-100
Машката јакна за трчање Under Armour Run Anywhere е дел од колекцијата UA Run Anywhere, која е дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат сè што им треба, на едно место. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Рипстоп ткаенината е отпорна на ветер, лесна, но и силна. Ракавите и предните панели се изработени од еластична ткаенина за дополнителна подвижност и удобност, додека задните отвори обезбедуваат дополнителна прозрачност. Спецификација: Целосно затворање со патент Прилагодлива капа Предни џебови со патент Внатрешен џеб за гаџети UA Storm технологија Ракави и предни панели изработени од еластична ткаенина Задни отвори за вентилација Состав: 100% најлон.
7.190 ДЕН
7.190 ДЕН
7.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката јакна за трчање Under Armour Run Anywhere е дел од колекцијата UA Run Anywhere, која е дизајнирана да им олесни на тркачите да најдат сè што им треба, на едно место. Технологијата UA Storm ја одбива водата без да го жртвува дишењето. Рипстоп ткаенината е отпорна на ветер, лесна, но и силна. Ракавите и предните панели се изработени од еластична ткаенина за дополнителна подвижност и удобност, додека задните отвори обезбедуваат дополнителна прозрачност.
Спецификација:

 • Целосно затворање со патент
 • Прилагодлива капа
 • Предни џебови со патент
 • Внатрешен џеб за гаџети
 • UA Storm технологија
 • Ракави и предни панели изработени од еластична ткаенина
 • Задни отвори за вентилација
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Run Anywhere
  Јакна
  UNDER ARMOUR Run Anywhere