за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
Код на производ: 1329584-408
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0

Код на производ: 1329584-408
И кога мислите дека сите маици со графика се исти, машката маица Under Armour Fast Left Chest 2.0 е тука да ве разубеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичниот дел го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Еластичен дел Состав: 60% памук, 40% полиестер.
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

И кога мислите дека сите маици со графика се исти, машката маица Under Armour Fast Left Chest 2.0 е тука да ве разубеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичниот дел го спречува растегнувањето на ткаенината.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Еластичен дел
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0
  Маица
  UNDER ARMOUR Fast Left Chest 2.0