за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
UMBRO UMBRO BASIC CREW
Код на производ: UMA233M600-3C
UMBRO

UMBRO UMBRO BASIC CREW

Код на производ: UMA233M600-3C
2.490 ДЕН
2.490 ДЕН
2.116 ДЕН
Заштеда: 374 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UMBRO UMBRO UMBRO BASIC CREW
Дуксер
UMBRO UMBRO UMBRO BASIC CREW