за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
Код на производ: 117317-KK001
CHAMPION

CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP

Код на производ: 117317-KK001
2.690 ДЕН
2.690 ДЕН
2.286 ДЕН
Заштеда: 404 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP
Дуксер
CHAMPION CHAMPION LADY TRACK FULL ZIP