за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
CHAMPION Color Block
Код на производ: 219953-YS001
CHAMPION

CHAMPION Color Block

Код на производ: 219953-YS001
CHAMPION COLOR BLOCK е удобен машки lifestyle дуксер што зрачи со леснотија и удобност. Прошетајте по градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе во оваа машка дуксера CHAMPION, која ќе ви овозможи пријатност и удобност. Врвната изработка и висококвалитетниот материјал се гаранција за целодневно уживање. Ракавите спречуваат несакано движење, а во кенгурскиот џеб можете да ги ставите сите потребни ситници и да ги загреете рацете доколку е потребно. Логото Champion на внатрешната страна на ракавот и на градите повеќе од јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Состав: 80% памук и 20% полиестер Лого CHAMPION Кенгурски џеб Еластичен дел на ракавите Капуљача со врвка .

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
2.723 ДЕН
Заштеда: 1.167 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION COLOR BLOCK е удобен машки lifestyle дуксер што зрачи со леснотија и удобност. Прошетајте по градските улици со стил и покажете ја најдобрата верзија од себе во оваа машка дуксера CHAMPION, која ќе ви овозможи пријатност и удобност. Врвната изработка и висококвалитетниот материјал се гаранција за целодневно уживање. Ракавите спречуваат несакано движење, а во кенгурскиот џеб можете да ги ставите сите потребни ситници и да ги загреете рацете доколку е потребно. Логото Champion на внатрешната страна на ракавот и на градите повеќе од јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Лого CHAMPION
 • Кенгурски џеб
 • Еластичен дел на ракавите
 • Капуљача со врвка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  CHAMPION Color Block
  Дуксер
  CHAMPION Color Block