за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
UNDER ARMOUR Pieced Mesh
Код на производ: 1374494-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Pieced Mesh

Код на производ: 1374494-100
Женската маица за трчање со долги ракави Under Armour Pieced Mesh е направена со HeatGear® ткаенина која е исклучително лесна, мазна и удобна. Нејзиниот материјал ја отстранува потта и многу брзо се суши, растеглив е во сите четири правци, па нуди неограничена слобода на движење. Мрежестите панели обезбедуваат дополнителна прозрачност додека прилагодливиот раб обезбедува сигурно, прилагодено вклопување. Спецификација: Долги ракави Тркалезна јака HeatGear® ткаенина Мрежести панели Прилагодлив раб Состав: 90% полиестер, 10% еластин; панели: 100% полиестер.
3.890 ДЕН
3.890 ДЕН
3.112 ДЕН
Заштеда: 778 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската маица за трчање со долги ракави Under Armour Pieced Mesh е направена со HeatGear® ткаенина која е исклучително лесна, мазна и удобна. Нејзиниот материјал ја отстранува потта и многу брзо се суши, растеглив е во сите четири правци, па нуди неограничена слобода на движење. Мрежестите панели обезбедуваат дополнителна прозрачност додека прилагодливиот раб обезбедува сигурно, прилагодено вклопување.
Спецификација:

 • Долги ракави
 • Тркалезна јака
 • HeatGear® ткаенина
 • Мрежести панели
 • Прилагодлив раб
 • Состав: 90% полиестер, 10% еластин; панели: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  UNDER ARMOUR Pieced Mesh
  Дуксер
  UNDER ARMOUR Pieced Mesh