за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
UNDER ARMOUR UA Streaker
Код на производ: 1361469-814
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA Streaker

Код на производ: 1361469-814
Машката маица за трчање Under Armour Streaker SS е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината UA Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност попријатна. Технологијата против мирис ќе ве одржува свежи за време и после тренинг. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека флуоресцентните детали даваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маица лесна за носење и комбинирање со остатокот од вашата гардероба. Спецификација: Кратки раглан ракави Заоблено деколте Мрежести панели за подобра вентилација UA Microthread ткаенината брзо ја апсорбира потта од кожата Технологија против непријатни мириси Флуоресцентни детали Материјал: 93% полиестер, 7% еластин.
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маица за трчање Under Armour Streaker SS е се што ви треба за успешно да ја постигнете целта. Ткаенината UA Microthread ја апсорбира потта од вашата кожа и брзо се суши, не се лепи за кожата и ја прави секоја активност попријатна. Технологијата против мирис ќе ве одржува свежи за време и после тренинг. Мрежестите панели ја подобруваат вентилацијата додека флуоресцентните детали даваат подобра видливост во темница. Едноставниот дизајн ја прави оваа маица лесна за носење и комбинирање со остатокот од вашата гардероба.
Спецификација:

 • Кратки раглан ракави
 • Заоблено деколте
 • Мрежести панели за подобра вентилација
 • UA Microthread ткаенината брзо ја апсорбира потта од кожата
 • Технологија против непријатни мириси
 • Флуоресцентни детали
 • Материјал: 93% полиестер, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1361468-001
  1.194 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1378403-722
  3.213 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR UA Streaker
  Маица
  UNDER ARMOUR UA Streaker