за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
Код на производ: 1376781-465
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy

Код на производ: 1376781-465
UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy е машка маица за тренинг која ве движи и мотивира дури и за време на најинтензивниот тренинг. Со оваа маица вашата енергија ќе биде на највисоко ниво. Направена е со технологија UA RUSH™ што ви помага да работите побрзо и поенергично. Маичката има мрежести панели вметнати токму онаму каде што ви се потребни за да додадете свежина и дишење. Ткаенината од која е направена кошулата ја отстранува потта, брзо се суши и се протега во сите четири правци, па ќе ја поддржи вашата слобода на движење. Речиси беспрекорниот дизајн го намалува оштетувањето и кинењето. Спецификација: Машка маица за тренинг Кратки ракави UA RUSH™ технологија Машинско перење Состав: 52% најлон, 48% полиестер.
4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM S
 • LG L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy е машка маица за тренинг која ве движи и мотивира дури и за време на најинтензивниот тренинг. Со оваа маица вашата енергија ќе биде на највисоко ниво. Направена е со технологија UA RUSH™ што ви помага да работите побрзо и поенергично. Маичката има мрежести панели вметнати токму онаму каде што ви се потребни за да додадете свежина и дишење. Ткаенината од која е направена кошулата ја отстранува потта, брзо се суши и се протега во сите четири правци, па ќе ја поддржи вашата слобода на движење. Речиси беспрекорниот дизајн го намалува оштетувањето и кинењето.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Кратки ракави
 • UA RUSH™ технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 52% најлон, 48% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 1373302-002
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy
  Маица
  UNDER ARMOUR Rush Seamless Legacy