за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
Код на производ: 1374006-100
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF

Код на производ: 1374006-100
И кога мислите дека сите маици со графика се исти, машката lifestyle маица Under Armour 90 TO GLORY GF е тука да ве разубеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичната јака го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Еластичен дел Состав: 60% памук, 40% полиестер.
1.790 ДЕН
1.790 ДЕН
1.074 ДЕН
Заштеда: 716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

И кога мислите дека сите маици со графика се исти, машката lifestyle маица Under Armour 90 TO GLORY GF е тука да ве разубеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и брзо се суши за да ве опушти во текот на денот. Еластичната јака го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Еластичен дел
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица 1373302-002
  1.743 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF
  Маица
  UNDER ARMOUR 90 TO GLORY GF