за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Project Home Gym
UNDER ARMOUR Project Home Gym
UNDER ARMOUR Project Home Gym
UNDER ARMOUR Project Home Gym
Код на производ: 1373571-600
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Home Gym

Код на производ: 1373571-600
Машката маица за тренинг Under Armor Project Home Gym е дизајнирана да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Изработена е од дебел памучен фротир кој овозможува најголема можна удобност. Класичниот крој, намалената линија и нагласената графика го прават погоден за секој стил. Кошулата е со кратки ракави со армирана јака и кенгурски џеб во кој можете да ги сместите сите ваши потребни ситници. Без разлика дали преферирате спортска гардероба или порелаксиран стил, оваа машка маичка одлично оди со се. Спецификација: Машка маица за тренинг Кратки ракави Заоблено деколте Состав: 73% памук, 27% полиестер Кенгурски џеб.
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • MD M
 • LG L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маица за тренинг Under Armor Project Home Gym е дизајнирана да ви помогне да ги пронајдете вашите граници и потоа да ги поместите. Изработена е од дебел памучен фротир кој овозможува најголема можна удобност. Класичниот крој, намалената линија и нагласената графика го прават погоден за секој стил. Кошулата е со кратки ракави со армирана јака и кенгурски џеб во кој можете да ги сместите сите ваши потребни ситници. Без разлика дали преферирате спортска гардероба или порелаксиран стил, оваа машка маичка одлично оди со се. Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Кратки ракави
 • Заоблено деколте
 • Состав: 73% памук, 27% полиестер
 • Кенгурски џеб

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Project Home Gym
  Маица
  UNDER ARMOUR Project Home Gym