за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest
UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest
UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest
UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest
Код на производ: 1363280-410
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest

Код на производ: 1363280-410
И кога мислите дека сите маици до графика се исти, детската lifestyle маичка за момчиња Under Armour Sportstyle Left Chist е тука да ве убеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и лесно се суши за да ве одржува опуштени во текот на денот. Еластичниот дел на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Еластичен дел Состав: 60% памук, 40% полиестер.
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
595 ДЕН
Заштеда: 595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

И кога мислите дека сите маици до графика се исти, детската lifestyle маичка за момчиња Under Armour Sportstyle Left Chist е тука да ве убеди. Изработена е од лесна и мека ткаенина, за да ви даде леснотија и оптимална слобода на движење. Материјал што ја отстранува потта и лесно се суши за да ве одржува опуштени во текот на денот. Еластичниот дел на јаката го спречува растегнувањето на ткаенината.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Еластичен дел
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest
  Маица
  UNDER ARMOUR Sportstyle Left Chest