за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
Код на производ: DX9714-252
NIKE

NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT

Код на производ: DX9714-252
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
2.694 ДЕН
Заштеда: 1.796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9667-010
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DX9667-847
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT
Шорцеви
NIKE NIKE M J FLT MVP FLC HBR SHORT