за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
adidas HIIT SLOGAN
Код на производ: IL7003
adidas

adidas HIIT SLOGAN

Код на производ: IL7003
Код на производителот: HBK88
Машката маица adidas HIIT SLOGAN е идеална за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат надвор или во теретана. Изработена е од рециклиран материјал, чиј дизајн е инспириран од машката сила и кревање тегови. Набавете си го ова сестрано парче и бидете подготвени за кардио или Hiit вежби. Останете суви без разлика колку силно ги поместувате границите благодарение на технологијата за градење Aeroready за исфрлање на влага. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маицата. Направен од 100% рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Машка maica за тренинг Aeroready технологија Краток ракав Засилена јака Лого на adidas Состав: 100% рециклиран полиестер.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маица adidas HIIT SLOGAN е идеална за сите видови тренинзи, без разлика дали се одржуваат надвор или во теретана. Изработена е од рециклиран материјал, чиј дизајн е инспириран од машката сила и кревање тегови. Набавете си го ова сестрано парче и бидете подготвени за кардио или Hiit вежби. Останете суви без разлика колку силно ги поместувате границите благодарение на технологијата за градење Aeroready за исфрлање на влага. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маицата. Направен од 100% рециклиран материјал, овој производ претставува едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машка maica за тренинг
 • Aeroready технологија
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Лого на adidas
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица IB7919
  1.672 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.388 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas HIIT SLOGAN
  Маица
  adidas HIIT SLOGAN