за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
Код на производ: CHA233B610-31
CHAMPION

CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY

Код на производ: CHA233B610-31
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.371 ДЕН
Заштеда: 419 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 5-6г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY
Дуксер
CHAMPION CHAMPION BOYS ROCH INSP FULL ZIP HOODY