за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: DZ2848-100
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: DZ2848-100
Машката lifestyle маица Nike Sportswear е предизвик за секој авантурист. Се движите со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработена е од лесен памук, слободно се вклопува, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Испечатената графика на градбата додава допир на стил на вашата облека. Ребрестиот, еластичен дел се протега при облекување и соблекување, а материјалот не се деформира. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Еластичен дел околу вратот Машинско перење Состав: 100% памук.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката lifestyle маица Nike Sportswear е предизвик за секој авантурист. Се движите со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработена е од лесен памук, слободно се вклопува, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Испечатената графика на градбата додава допир на стил на вашата облека. Ребрестиот, еластичен дел се протега при облекување и соблекување, а материјалот не се деформира.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Еластичен дел околу вратот
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FB9815-010
  2.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN7704-696
  2.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DO7392-700
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear