за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
adidas TERREX MULTI
Код на производ: IB1816
adidas

adidas TERREX MULTI

Код на производ: IB1816
Код на производителот: MKW63
adidas Terrex Multi Light е машка тренерка од руно што ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба за тренинг. Совршен за секаков вид активност, ќе стане ваш верен придружник во сите ваши авантури. Оваа горна тренерка за трчање е лесна и рационализирана за да ви даде целосна слобода на движење. Оваа руно тренерка може да се носи под вашата планинарска јакна обезбедувајќи дополнителна заштита од студот во зимските денови или преку маица кога времето е потопло. Изработена од руно што наликува на саќе, оваа тренерка успешно ја отстранува потта и овозможува дишење и максимална удобност при движење. Џебовите со патент ги одржуваат вашите вредни предмети лесно достапни и безбедни. Спецификација: Машка горна тренерка Патент со целосна должина Состав: 95% рециклиран полиестер, 5% руно.
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
5.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Terrex Multi Light е машка тренерка од руно што ќе стане вашиот омилен дел од вашата гардероба за тренинг. Совршен за секаков вид активност, ќе стане ваш верен придружник во сите ваши авантури. Оваа горна тренерка за трчање е лесна и рационализирана за да ви даде целосна слобода на движење. Оваа руно тренерка може да се носи под вашата планинарска јакна обезбедувајќи дополнителна заштита од студот во зимските денови или преку маица кога времето е потопло. Изработена од руно што наликува на саќе, оваа тренерка успешно ја отстранува потта и овозможува дишење и максимална удобност при движење. Џебовите со патент ги одржуваат вашите вредни предмети лесно достапни и безбедни.
Спецификација:

 • Машка горна тренерка
 • Патент со целосна должина
 • Состав: 95% рециклиран полиестер, 5% руно

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  adidas TERREX MULTI
  Дуксер
  adidas TERREX MULTI