за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
Код на производ: IM4914
adidas

adidas ZERO NEGATIVE ENERGY

Код на производ: IM4914
Код на производителот: DSU31
Без разлика дали сте на вашето биро или надвор во природа, оваа женска lifestyle маичка ви овозможува да ги сведете сите одвлекувања на минимум и да се фокусирате на она што го правите. Оваа аdidas маица што го гушка телото е мека, еластична и направена со технологија AEROREADY која управува со влажноста на вашето тело и ви помага да останете суви и удобни. Со својата специфична форма и високата ребреста јака, оваа маица одлично оди со вашите омилени тренерки и патики. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Женска маичка - lifestyle Краток ракав Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Без разлика дали сте на вашето биро или надвор во природа, оваа женска lifestyle маичка ви овозможува да ги сведете сите одвлекувања на минимум и да се фокусирате на она што го правите. Оваа аdidas маица што го гушка телото е мека, еластична и направена со технологија AEROREADY која управува со влажноста на вашето тело и ви помага да останете суви и удобни. Со својата специфична форма и високата ребреста јака, оваа маица одлично оди со вашите омилени тренерки и патики. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женска маичка - lifestyle
 • Краток ракав
 • Состав: 84% рециклиран полиестер, 16% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  adidas ZERO NEGATIVE ENERGY
  Маица
  adidas ZERO NEGATIVE ENERGY