за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
NIKE Club Fleece
Код на производ: FD2921-126
NIKE

NIKE Club Fleece

Код на производ: FD2921-126
Nike Club Fleece се долен дел женски тренерки за тинејџери. Овие женски тренерки за тинејџери со висок струк се направени за да ви ја дадат удобноста што ја нуди висококвалитетното руно. Мазно однадвор и фиброзно одвнатре, ова лесно руно е идеален материјал кога ви треба малку дополнителна топлина. Без разлика дали паузирате помеѓу тренинзите или вежбате спортска активност, оваа женска тренерка е совршена за да ви даде се што ви е потребно за да продолжите да вежбате кога надвор е студено. Дизајнирана за сите облици и големини, оваа женска тренерка за тинејџерки обезбедува подобрено вклопување што ќе одговара на сите. Аголните странични џебови овозможуваат лесно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас додава стабилност. Спецификација: Женски тренерки за тинејџерки Состав: 80% памук, 20% полиестер Еластичен прилагодлив појас Машинско перење.
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS 7-8г.
 • S 8-9г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Club Fleece се долен дел женски тренерки за тинејџери. Овие женски тренерки за тинејџери со висок струк се направени за да ви ја дадат удобноста што ја нуди висококвалитетното руно. Мазно однадвор и фиброзно одвнатре, ова лесно руно е идеален материјал кога ви треба малку дополнителна топлина. Без разлика дали паузирате помеѓу тренинзите или вежбате спортска активност, оваа женска тренерка е совршена за да ви даде се што ви е потребно за да продолжите да вежбате кога надвор е студено. Дизајнирана за сите облици и големини, оваа женска тренерка за тинејџерки обезбедува подобрено вклопување што ќе одговара на сите. Аголните странични џебови овозможуваат лесно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас додава стабилност.
Спецификација:

 • Женски тренерки за тинејџерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Club Fleece
  Долен дел тренерки
  NIKE Club Fleece