за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
Код на производ: DV4825-071
NIKE

NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner

Код на производ: DV4825-071
Машкиот дуксер со капуљача Nike Liverpool FC Tech Fleece Windrunner ја освежува иконската силуета со лесната топлина на ткаенината Nike Tech Fleece во класично вклопување. Мазна од двете страни, ткаенината Tech Fleece нуди супериорна топлина и возвишен изглед без додавање тежина или волумен. Предните џебови и џебот на ракавите со патент ви овозможуваат да ги носите вашите основни работи кога сте во движење. Деталите за тимот ја покажуваат вашата посветеност на вашиот омилен тим. Спецификација: Standard fit Капуљача Целосно затворање со патент Предни џебови и џеб на ракавите со патент Состав: 66% памук, 34% полиестер.
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
8.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машкиот дуксер со капуљача Nike Liverpool FC Tech Fleece Windrunner ја освежува иконската силуета со лесната топлина на ткаенината Nike Tech Fleece во класично вклопување. Мазна од двете страни, ткаенината Tech Fleece нуди супериорна топлина и возвишен изглед без додавање тежина или волумен. Предните џебови и џебот на ракавите со патент ви овозможуваат да ги носите вашите основни работи кога сте во движење. Деталите за тимот ја покажуваат вашата посветеност на вашиот омилен тим.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Капуљача
 • Целосно затворање со патент
 • Предни џебови и џеб на ракавите со патент
 • Состав: 66% памук, 34% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner
  Дуксер
  NIKE Liverpool FC Tech Fleece Windrunner