за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
Код на производ: CZ4456-618
NIKE

NIKE Indy

Код на производ: CZ4456-618
Nike Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и растеглива ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбањето. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност. Има влошки кои можете да ги извадите по потреба, а тенките ремчиња може да се носат директно или вкрстени одзади. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали. Спецификација: Женски спортски градник Состав: 72% полиестер, 28% спандекс По потреба можете да ги извадите влошките.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Indy е женски спортски градник кој ќе ви ја обезбеди потребната поддршка и удобност за време на вежбањето. Лесната и растеглива ткаенина ќе ви помогне да останете фокусирани на вежбањето. Технологијата Dri-FIT ефикасно ја отстранува потта и придонесува за чувството на удобност. Има влошки кои можете да ги извадите по потреба, а тенките ремчиња може да се носат директно или вкрстени одзади. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Состав: 72% полиестер, 28% спандекс
 • По потреба можете да ги извадите влошките

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Градник DO6608-010
  2.274 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник CZ4441-011
  3.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Indy
  Градник
  NIKE Indy