за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ: FB8084-010
NIKE

NIKE Air

Код на производ: FB8084-010
Nike Air се женски lifestyle панталони, подготвени за сите градски авантури. Лесни, со длабок струк, овие панталони од најлон обезбедуваат чувство на пријатност и долготрајна удобност. Преголемиот ремен со копче Tri-Glide го олеснува прицврстувањето, додека стилот и должината на панталоните може да се прилагодат со помош на еластични врвки на нозете. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови, а логото на Swoosh на еластичниот појас и ногата се таму за да им ја покажат на сите вашиот омилен бренд. Спецификација: Женски lifestyle панталони Џебови Еластичен појас со ремен Лого на Swoosh Машинско перење Состав: 100% најлон.
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
5.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air се женски lifestyle панталони, подготвени за сите градски авантури. Лесни, со длабок струк, овие панталони од најлон обезбедуваат чувство на пријатност и долготрајна удобност. Преголемиот ремен со копче Tri-Glide го олеснува прицврстувањето, додека стилот и должината на панталоните може да се прилагодат со помош на еластични врвки на нозете. Спакувајте ги неопходните работи во страничните џебови, а логото на Swoosh на еластичниот појас и ногата се таму за да им ја покажат на сите вашиот омилен бренд.
Спецификација:

 • Женски lifestyle панталони
 • Џебови
 • Еластичен појас со ремен
 • Лого на Swoosh
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air
  Долен дел тренерки
  NIKE Air