за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR
UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR
UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR
UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR
Код на производ: UMA233B606-01
UMBRO

UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR

Код на производ: UMA233B606-01
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.031 ДЕН
Заштеда: 359 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5/6 5/6
  • 7/8 7/8
  • 9/10 9/10
  • 1112 11-12г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

UMBRO UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR
Дуксер
UMBRO UMBRO UMBRO RETRO CREW JNR