за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
NIKE Nike Club Fleece
Код на производ: FB7296-063
NIKE

NIKE Nike Club Fleece

Код на производ: FB7296-063
Машката тренерка Nike Club Fleece е удобно спортско парче, а удобноста е секогаш во мода. Култната облека за тренинг оди подалеку од спортските настани и се движи на улиците на градот и станува моден симбол. Ткаенината, која е мазна однадвор и четкана одвнатре, дава удобност и топлина. Горниот дел од тренерката има пространа прилагодлива капа, кенгур џеб, еластични делови на рацете и околу половината, што овозможува совршено вклопување и слобода на движење. Долниот дел од тренерката има странични џебови и џебови на грбот, еластичен појас и делови на нозете. Спецификација: Машки тренерки за тренинг Странични џебови Состав: 80% памук, 20% полиестер.
7.590 ДЕН
7.590 ДЕН
7.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката тренерка Nike Club Fleece е удобно спортско парче, а удобноста е секогаш во мода. Култната облека за тренинг оди подалеку од спортските настани и се движи на улиците на градот и станува моден симбол. Ткаенината, која е мазна однадвор и четкана одвнатре, дава удобност и топлина. Горниот дел од тренерката има пространа прилагодлива капа, кенгур џеб, еластични делови на рацете и околу половината, што овозможува совршено вклопување и слобода на движење. Долниот дел од тренерката има странични џебови и џебови на грбот, еластичен појас и делови на нозете.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Странични џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Тренерка DM6838-063
  7.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Nike Club Fleece
  Тренерка
  NIKE Nike Club Fleece