за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Код на производ: FJ2446-010
NIKE

NIKE Dri-FIT

Код на производ: FJ2446-010
Влезете во мека удобност со Nike Dri-Fit машка маичка со камо принт. Бидете физички активни кога и да посакате, а Nike е тука да ја поддржи секоја спортска одлука. Правете ги работите што ги сакате, на местата што ги сакате, бидејќи технологијата Dri-Fit ќе ве одржува удобно и суво. Лесната ткаенина дише, со плетена текстура, така што воздухот минува слободно. Класичниот крој дава чувство на лежерност, додека големиот дел од памукот во производството гарантира квалитет и пријатно чувство на кожата. Спецификација: Машка маица за тренинг Dri-Fit технологија Класичен крој Лого на Nike Машинско перење Состав: 100% полиестер.
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Влезете во мека удобност со Nike Dri-Fit машка маичка со камо принт. Бидете физички активни кога и да посакате, а Nike е тука да ја поддржи секоја спортска одлука. Правете ги работите што ги сакате, на местата што ги сакате, бидејќи технологијата Dri-Fit ќе ве одржува удобно и суво. Лесната ткаенина дише, со плетена текстура, така што воздухот минува слободно. Класичниот крој дава чувство на лежерност, додека големиот дел од памукот во производството гарантира квалитет и пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Машка маица за тренинг
 • Dri-Fit технологија
 • Класичен крој
 • Лого на Nike
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  NIKE Dri-FIT
  Маица
  NIKE Dri-FIT