за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
NIKE Liverpool FC
Код на производ: DM3482-101
NIKE

NIKE Liverpool FC

Код на производ: DM3482-101
Машката lifestyle маичка Nike Liverpool FC се одликува со грбот на Liverpool FC и бои на лесна ткаенина за целодневна удобност. Пријатната памучна ткаенина ја обезбедува сета удобност додека деталите за тимот ја истакнуваат вашата љубов кон клубот. Спецификација: Модел: Standard fit Кратки ракави Материјал: 100% памук.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката lifestyle маичка Nike Liverpool FC се одликува со грбот на Liverpool FC и бои на лесна ткаенина за целодневна удобност. Пријатната памучна ткаенина ја обезбедува сета удобност додека деталите за тимот ја истакнуваат вашата љубов кон клубот.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Кратки ракави
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица BV5631-010
  1.673 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9822-568
  6.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Liverpool FC
  Маица
  NIKE Liverpool FC