за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ: DZ2727-291
NIKE

NIKE Sportswear

Код на производ: DZ2727-291
Изработена од лесен памук и во лежерен, опуштен крој, машката маичка Nike Sportswear е идеална за секојдневно носење. Лесната памучна ткаенина е мека и удобна. Со малку поудобен крој, оваа маица е идеална за слоевитост. Испечатена графика на градите ви овозможува да ја покажете вашата љубов кон Swoosh. Спецификација: Relaxed fit Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен дел Печатена графика Состав: 52% памук, 48% полиестер.
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Изработена од лесен памук и во лежерен, опуштен крој, машката маичка Nike Sportswear е идеална за секојдневно носење. Лесната памучна ткаенина е мека и удобна. Со малку поудобен крој, оваа маица е идеална за слоевитост. Испечатена графика на градите ви овозможува да ја покажете вашата љубов кон Swoosh.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Печатена графика
 • Состав: 52% памук, 48% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FD0120-246
  2.152 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV9299-030
  4.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear
  Маица
  NIKE Sportswear