за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Код на производ: CW5190-010
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Код на производ: CW5190-010
Машката lifestyle маичка Nike Jordan Jumpman е направена од мека и удобна ткаенина за целодневна удобност. Стандардниот крој ја обезбедува потребната удобност, а едноставниот дизајн овозможува лесна комбинација со останатиот дел од гардеробата. Оваа лесна и мека маица е надградена со технологија за отстранување на потта за да ве одржува свежи во текот на денот. Маичката е со кратки ракави со засилена јака и лого Jumpman што јасно го истакнува вашиот спортски став. Лесно се одржува со перење во машина за перење. Спецификација: Машка lifestyle маичка Краток ракав Засилена јака Jumpman графика Состав: 57% памук и 43% полиестер Машинско перење.
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката lifestyle маичка Nike Jordan Jumpman е направена од мека и удобна ткаенина за целодневна удобност. Стандардниот крој ја обезбедува потребната удобност, а едноставниот дизајн овозможува лесна комбинација со останатиот дел од гардеробата. Оваа лесна и мека маица е надградена со технологија за отстранување на потта за да ве одржува свежи во текот на денот. Маичката е со кратки ракави со засилена јака и лого Jumpman што јасно го истакнува вашиот спортски став. Лесно се одржува со перење во машина за перење.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маичка
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Jumpman графика
 • Состав: 57% памук и 43% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9581-483
  2.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9681-464
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DV8434-010
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Jordan Jumpman
  Маица
  NIKE Jordan Jumpman