за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
adidas FUTURE ICONS LOGO
Код на производ: IL6144
adidas

adidas FUTURE ICONS LOGO

Код на производ: IL6144
Код на производителот: ECL24
аdidas FUTURE ICONS LOGO е класична детска унисекс маичка за тинејџери која совршено оди со се, од спортска облека до вашите омилени фармерки. Толку светла што е најдобро да ја имате во сите нијанси, за секој ден од неделата. Направена од мек памук што дише и лабаво вклопување, оваа маица нуди свежина и удобност во топлите денови. Производите од памук на adidas поддржуваат одржливо производство на памук. Спецификација: Поширок крој Тркалезна, еластична јака Кратки ракави Состав: 100% piqué памук.
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 128 7-8г.
 • 152 11-12г.
 • 176 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

аdidas FUTURE ICONS LOGO е класична детска унисекс маичка за тинејџери која совршено оди со се, од спортска облека до вашите омилени фармерки. Толку светла што е најдобро да ја имате во сите нијанси, за секој ден од неделата. Направена од мек памук што дише и лабаво вклопување, оваа маица нуди свежина и удобност во топлите денови. Производите од памук на adidas поддржуваат одржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Тркалезна, еластична јака
 • Кратки ракави
 • Состав: 100% piqué памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas FUTURE ICONS LOGO
  Маица
  adidas FUTURE ICONS LOGO