за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
NIKE Liverpool FC Club Fleece
Код на производ: DV4600-677
NIKE

NIKE Liverpool FC Club Fleece

Код на производ: DV4600-677
Покажете им на сите за кого навивате во машкиот lifestyle дуксер Nike Liverpool FC Club Fleece. Овој дуксер е комбинација на тимска гордост и класичен комфор. Деталите за тимот за топло руно обезбедуваат удобност, без разлика дали тренирате или сакате да се опуштите. Брусен за дополнителна топлина и мекост, руното е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови на ракавите и рабовите помагаат да се задржи дуксерот на место додека се движите. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги чувате вашите мали предмети. Спецификација: Standard fit Капуљача Еластични делови на ракавите и рабовите Преден џеб Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Покажете им на сите за кого навивате во машкиот lifestyle дуксер Nike Liverpool FC Club Fleece. Овој дуксер е комбинација на тимска гордост и класичен комфор. Деталите за тимот за топло руно обезбедуваат удобност, без разлика дали тренирате или сакате да се опуштите. Брусен за дополнителна топлина и мекост, руното е идеален слој за пониски температури. Еластичните делови на ракавите и рабовите помагаат да се задржи дуксерот на место додека се движите. Предниот џеб ви овозможува безбедно да ги чувате вашите мали предмети.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Капуљача
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Преден џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Liverpool FC Club Fleece
  Дуксер
  NIKE Liverpool FC Club Fleece