за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
NIKE Dri-FIT Academy
Код на производ: DR1336-451
NIKE

NIKE Dri-FIT Academy

Код на производ: DR1336-451
Машката маица за фудбал на Nike Dri-FIT Academy е сè само не обична. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од кожата за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели на задната страна и од страните обезбедуваат дишење и помагаат да бидете ладни. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Dri-FIT технологија Мрежести панели на задната страна и од страните Состав: 100% полиестер.
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
1.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машката маица за фудбал на Nike Dri-FIT Academy е сè само не обична. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од кожата за побрзо испарување, помагајќи ви да останете суви и свежи. Мрежестите панели на задната страна и од страните обезбедуваат дишење и помагаат да бидете ладни.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Dri-FIT технологија
 • Мрежести панели на задната страна и од страните
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица DX9822-568
  6.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Dri-FIT Academy
  Маица
  NIKE Dri-FIT Academy