за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ: FB7609-200
NIKE

NIKE Air

Код на производ: FB7609-200
Nike Air е женска јакна која можете да ја комбинирате со различни омилени парчиња облека. Ткаенината од која е направена е мазна и удобна, така што можете да сметате на лесно преместување од една активност во друга. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Брендирана воздушна лента на страничните рабови и печатеното лого го ставаат вашиот омилен бренд во центарот. Во џебовите кои се затвораат, можете безбедно да ги носите сите потребни ситници, додека патентот кој се затвора до 1/2 должина дава можност за лесно ладење. Еластичните делови се тука за да спречат ладен воздух да влезе и да ве загреe. Спецификација: Женска јакна Dri-FIT технологија Затворање со патент до 1/2 должина Лого на Nike Џебови Еластични делови на ракавите Машинско перење Состав: 86% полиестер, 14% спандекс.
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air е женска јакна која можете да ја комбинирате со различни омилени парчиња облека. Ткаенината од која е направена е мазна и удобна, така што можете да сметате на лесно преместување од една активност во друга. Технологијата Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Брендирана воздушна лента на страничните рабови и печатеното лого го ставаат вашиот омилен бренд во центарот. Во џебовите кои се затвораат, можете безбедно да ги носите сите потребни ситници, додека патентот кој се затвора до 1/2 должина дава можност за лесно ладење. Еластичните делови се тука за да спречат ладен воздух да влезе и да ве загреe.
Спецификација:

 • Женска јакна
 • Dri-FIT технологија
 • Затворање со патент до 1/2 должина
 • Лого на Nike
 • Џебови
 • Еластични делови на ракавите
 • Машинско перење
 • Состав: 86% полиестер, 14% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шушкавец
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари
  NIKE Air
  Шушкавец
  NIKE Air