за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS
CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS
CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS
CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS
Код на производ: CHA233B103-01
CHAMPION

CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS

Код на производ: CHA233B103-01
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.606 ДЕН
Заштеда: 284 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS 3-4ф.
  • XS 5-6г.
  • S 7-8г.
  • M 9-10г.
  • L 11-12г.
  • XL 13-14г.
  • 2XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

CHAMPION CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS
Долен дел тренерки
CHAMPION CHAMPION BOYS ROCH INSP RIB CUFF PANTS