за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU
THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU
THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU
THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU
Код на производ: NF0A826UJK31
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU

Код на производ: NF0A826UJK31
5.790 ДЕН
5.790 ДЕН
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Во моментов нема коментари

Слични производи

THE NORTH FACE THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU
Дуксер
THE NORTH FACE THE NORTH FACE MEN’S COORDINATES HOODIE - EU