за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
adidas Z.N. E. Premium
Код на производ: IN5087
adidas

adidas Z.N. E. Premium

Код на производ: IN5087
Код на производителот: IKU93
adidas Z. N. E. Premium е машки lifestyle дуксер што носи удобност и релаксиран спортски изглед. Стандарден крој со ребрести еластични делови на ракавите кои ја задржуваат топлината и го спречуваат непотребното движење. Отворот лесно се прилагодува со патент со целосна должина. Нашата позната технологија AEROREADY гарантира дека ќе останете суви дури и за време на интензивни активности, а материјалот за истегнување во четири насоки нуди максимална слобода на движење. Капата дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во предните џебови можете да ги загреете рацете или да ги чувате потребните ситници. Логото на adidas ја нагласува лојалноста кон вашиот омилен бренд. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Машки lifestyle дуксер Стандарден крој Предни џебови Растеглив материјал во сите четири правци AEROREADY технологија Патент со целосна должина Лого на adidas Ребрести еластични делови.
6.688 ДЕН
6.688 ДЕН
6.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas Z. N. E. Premium е машки lifestyle дуксер што носи удобност и релаксиран спортски изглед. Стандарден крој со ребрести еластични делови на ракавите кои ја задржуваат топлината и го спречуваат непотребното движење. Отворот лесно се прилагодува со патент со целосна должина. Нашата позната технологија AEROREADY гарантира дека ќе останете суви дури и за време на интензивни активности, а материјалот за истегнување во четири насоки нуди максимална слобода на движење. Капата дополнително ќе ве заштити од студеното време, а во предните џебови можете да ги загреете рацете или да ги чувате потребните ситници. Логото на adidas ја нагласува лојалноста кон вашиот омилен бренд. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Стандарден крој
 • Предни џебови
 • Растеглив материјал во сите четири правци
 • AEROREADY технологија
 • Патент со целосна должина
 • Лого на adidas
 • Ребрести еластични делови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IM2895
  4.288 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Z.N. E. Premium
  Дуксер
  adidas Z.N. E. Premium