за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
CHAMPION Velour
Код на производ: 117334-YS001
CHAMPION

CHAMPION Velour

Код на производ: 117334-YS001
CHAMPION VELOR е удобен женски lifestyle дуксер со капуљача што зрачи со удобност. Врвниот квалитет на изработка и идеалната мешавина на памук, која во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Еластичните делови го подобруваат вклопувањето и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух, а малку пократкиот раб придонесува за естетиката. Масивната CHAMPION графика на градите и дискретното лого на ракавот јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој спортски бренд. Спецификација: Женски дуксер lifestyle Состав: 68% памук и 27% полиестер и 5% еластин Патент со целосна должина CHAMPION графика Еластичен дел на ракавите Пократок раб Капуљача со врвки.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

4.590 ДЕН
4.590 ДЕН
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION VELOR е удобен женски lifestyle дуксер со капуљача што зрачи со удобност. Врвниот квалитет на изработка и идеалната мешавина на памук, која во контакт со вашата кожа овозможува пријатност и удобност, се гаранција за целодневно уживање. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот. Еластичните делови го подобруваат вклопувањето и го спречуваат навлегувањето на ладен воздух, а малку пократкиот раб придонесува за естетиката. Масивната CHAMPION графика на градите и дискретното лого на ракавот јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој спортски бренд.
Спецификација:

 • Женски дуксер lifestyle
 • Состав: 68% памук и 27% полиестер и 5% еластин
 • Патент со целосна должина
 • CHAMPION графика
 • Еластичен дел на ракавите
 • Пократок раб
 • Капуљача со врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 112245-KK001
  2.996 ДЕН
  Заштеда 60%
  7.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  CHAMPION Velour
  Дуксер
  CHAMPION Velour