Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
NIKE Dri-FIT
Машка маица
Код на производ:
(FD0134-479)
NIKE

NIKE Dri-FIT

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT е машка маичка со кратки ракави наменета за тренинг. Бидете во најдобра форма досега. Нема подобро место за да ја покажете вашата нова маичка од теретана, особено кога станува збор за лежерна, удобна и квалитетна маичка. Покрај сето тоа, има и Dri-FIT технологија која ќе ви ја отстрани и последната капка пот. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Dri-FIT технологија Секојдневен крој Машинско перење Состав: 57-59% памук, 41-43% полиестер (односот на материјали може да варира во зависност од бојата).
Подетално

Nike Dri-FIT е машка маичка со кратки ракави наменета за тренинг. Бидете во најдобра форма досега. Нема подобро место за да ја покажете вашата нова маичка од теретана, особено кога станува збор за лежерна, удобна и квалитетна маичка. Покрај сето тоа, има и Dri-FIT технологија која ќе ви ја отстрани и последната капка пот.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Dri-FIT технологија
 • Секојдневен крој
 • Машинско перење
 • Состав: 57-59% памук, 41-43% полиестер (односот на материјали може да варира во зависност од бојата)

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош