Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
NIKE Sportswear Club
Код на производ:
(DA1405-836)
NIKE

NIKE Sportswear Club

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club е детски lifestyle шорц за поголеми девојчиња, дизајнирани да ви дадат поддршка и удобност. Фрлете го лесно за да уживате во целодневна удобност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува удобност и удобност. Францускиот фротир е мек и мазен однадвор и деликатно текстура одвнатре. Еластичниот појас со две дупчиња придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Во страничните џебови можете да ги ставите сите потребни ситници. Доколку сакате стилски и функционални шорцеви кои ќе ги придружуваат сите ваши секојдневни активности, овие шорцеви на Nike се совршен избор за вас. Спецификација: Детски шорцеви за поголеми девојчиња – lifestyle Состав: 80% памук и 20% полиестер Странични џебови Еластична половина со јамка.
Подетално

Nike Sportswear Club е детски lifestyle шорц за поголеми девојчиња, дизајнирани да ви дадат поддршка и удобност. Фрлете го лесно за да уживате во целодневна удобност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува удобност и удобност. Францускиот фротир е мек и мазен однадвор и деликатно текстура одвнатре. Еластичниот појас со две дупчиња придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Во страничните џебови можете да ги ставите сите потребни ситници. Доколку сакате стилски и функционални шорцеви кои ќе ги придружуваат сите ваши секојдневни активности, овие шорцеви на Nike се совршен избор за вас.
Спецификација:

 • Детски шорцеви за поголеми девојчиња – lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Странични џебови
 • Еластична половина со јамка

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DX5066-010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шорцеви DA1243-010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  Nike Sportswear Bike се бициклистички за девојчиња. Направени се од памук и еластин и з...
  795 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.590 ДЕН
  Помош