Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DZ2875-100)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка lifestyle маица. Дизајнирана е за опуштено вклопување за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Оваа лесна памучна маичка има серија логоа, испечатени вертикално преку градите, како почит на наследството на Nike. Ќе ви обезбеди удобност, ќе придонесе за лежерност и лесно ќе го комбинирате. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување на маицата и овозможува лесно соблекување и облекување. Спецификација: Машка lifestyle маица Стандарден крој Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е машка lifestyle маица. Дизајнирана е за опуштено вклопување за да ви биде удобно во текот на целиот ден. Оваа лесна памучна маичка има серија логоа, испечатени вертикално преку градите, како почит на наследството на Nike. Ќе ви обезбеди удобност, ќе придонесе за лежерност и лесно ќе го комбинирате. Ребрестиот дел околу вратот спречува истегнување на маицата и овозможува лесно соблекување и облекување.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош