Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE
Детска маица
Код на производ:
(95C187-023)
NIKE

NIKE JDB JORDAN ASCENT SS TEE

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 8-9г.
  • M 10-11г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C252-023
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 95C192-001
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Помош