Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
SERGIO TACCHINI Frannie
Машки горен дел тренерки
Код на производ:
(40132-244)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI Frannie

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
3.283 ДЕН
Заштеда: 1.407 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI FRANNIE е машка lifestyle јакна со капа во која со стил поминувате ден полн со активности. Изработен е од квалитетен материјал кој ви овозможува целодневна пријатност и удобност. Има практични странични џебови во кои можете да ги загреете рацете или да ги ставите потребните ситници. Пространата капа со две врвкилесно се персонализира. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд. Еластичните делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух, а отворот лесно се прилагодува со ¼ патент. Спецификација: Машка lifestyle јакна Патента 1/4 Странични џебови Лого на SERGIO TACCHINI Капа со врвки.
Подетално

SERGIO TACCHINI FRANNIE е машка lifestyle јакна со капа во која со стил поминувате ден полн со активности. Изработен е од квалитетен материјал кој ви овозможува целодневна пријатност и удобност. Има практични странични џебови во кои можете да ги загреете рацете или да ги ставите потребните ситници. Пространата капа со две врвкилесно се персонализира. Логото SERGIO TACCHINI на градите јасно го истакнува вашиот омилен бренд. Еластичните делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух, а отворот лесно се прилагодува со ¼ патент. Спецификација:

 • Машка lifestyle јакна
 • Патента 1/4
 • Странични џебови
 • Лого на SERGIO TACCHINI
 • Капа со врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Горен дел тренерка
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош