Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
Машка маица
Код на производ:
(NF0A83FM8NT1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Es Graphic

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face Es Graphic е машка маица со кратки ракави. Маичката има лежерен и удобен крој, дизајниран да се вклопува добро со други предмети за облека. Во оваа маичка ќе бидете подготвени за што и да ви донесе денот – без разлика дали се загревате за авантура во природа или имате секојдневни обврски пред вас. Интересната TNF графика ќе го привлече сечие око и ќе стане јасно кој е вашиот омилен придружник во вашите секојдневни авантури. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Лого на TNF Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

The North Face Es Graphic е машка маица со кратки ракави. Маичката има лежерен и удобен крој, дизајниран да се вклопува добро со други предмети за облека. Во оваа маичка ќе бидете подготвени за што и да ви донесе денот – без разлика дали се загревате за авантура во природа или имате секојдневни обврски пред вас. Интересната TNF графика ќе го привлече сечие око и ќе стане јасно кој е вашиот омилен придружник во вашите секојдневни авантури.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Лого на TNF
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош