Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
THE NORTH FACE Es Graphic
Машки дуксер
Код на производ:
(NF0A83FKFN41)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Es Graphic

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер со капа The North Face Es Graphic. Дизајниран да биде удобен, овој дуксер брзо ќе стане најносливото парче во вашата гардероба. Идеален за секој ден, ќе ги придружува сите ваши акции и планови. Ќе ви ги загрее рацете благодарение на кенгурскиот џеб, додека капата ќе ги заштити вашите уши од ветрот. Еластичните делови на ракавите ќе обезбедат максимална удобност, а интересната TNF графика ќе ги привлече сите погледи и ќе ви даде до знаење кој е вашиот омилен придружник во вашите секојдневни авантури. Спецификација: Машки дуксер Капуљача Кенгурски џеб Еластични делови на ракавите Состав: 70% памук, 30% полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер со капа The North Face Es Graphic. Дизајниран да биде удобен, овој дуксер брзо ќе стане најносливото парче во вашата гардероба. Идеален за секој ден, ќе ги придружува сите ваши акции и планови. Ќе ви ги загрее рацете благодарение на кенгурскиот џеб, додека капата ќе ги заштити вашите уши од ветрот. Еластичните делови на ракавите ќе обезбедат максимална удобност, а интересната TNF графика ќе ги привлече сите погледи и ќе ви даде до знаење кој е вашиот омилен придружник во вашите секојдневни авантури.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Капуљача
 • Кенгурски џеб
 • Еластични делови на ракавите
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош