Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
PUMA Classics
Женски дуксер
Код на производ:
(538057-25)
PUMA

PUMA Classics

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.872 ДЕН
Заштеда: 718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma Classics е женски lifestyle дуксер со капуљача кој носи модерен и препознатлив изглед. Одличен избор е за носење при сите дневни или спортски активности. Удобен и лесен за носење, овој дуксер е направен од врвна мешавина на материјали со висок процент на памук. Препознатливото лого на Puma му дава свеж и впечатлив спортски изглед. Широкиот крој и отсечениот струк овозможуваат несомнена удобност, а широките ребрести еластични делови на ракавите и појасот не дозволуваат непотребно движење. Пространата прилагодлива капа му дава разноврсност и практичност. Спецификација: Женски дуксер со капуљача Еластични делови на ракавите и околу половината Пространа прилагодлива капа Лого на Пума.
Подетално

Puma Classics е женски lifestyle дуксер со капуљача кој носи модерен и препознатлив изглед. Одличен избор е за носење при сите дневни или спортски активности. Удобен и лесен за носење, овој дуксер е направен од врвна мешавина на материјали со висок процент на памук. Препознатливото лого на Puma му дава свеж и впечатлив спортски изглед. Широкиот крој и отсечениот струк овозможуваат несомнена удобност, а широките ребрести еластични делови на ракавите и појасот не дозволуваат непотребно движење. Пространата прилагодлива капа му дава разноврсност и практичност.
Спецификација:

 • Женски дуксер со капуљача
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Пространа прилагодлива капа
 • Лого на Пума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673083-88
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 535642-01
  3.213 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.590 ДЕН
  Помош