Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
Код на производ:
(NESSA566-737)
NIKE

NIKE 5" Volley

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нека ова лето биде во знак на машките шорцеви за капење Nike 5" VOLLEY. Не е важно дали преферирате базен или плажа, овој модел ќе ја поддржи секоја ваша летна авантура. Подолгиот крој на ногата дава изглед на класичен шорц кој брзо се суши а кога ќе се изморите од активностите на вода, можете да поминете време во него на теренот за одбојка на плажа. Не мора да се пресоблекувате кога одите дома или во вашето омилено кафуле на плажа. Прилагодливите врвки придонесуваат за персонализираното вклопување, додека логото на Nike нагласува дека уште еднаш ја положивте вашата доверба во опремата на Nike. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши мали предмети. Спецификација: Машки шорцеви за капење Лого Nike Еластичен појас со врвки Состав: 100% полиестер Странични џебови.
Подетално

Нека ова лето биде во знак на машките шорцеви за капење Nike 5" VOLLEY. Не е важно дали преферирате базен или плажа, овој модел ќе ја поддржи секоја ваша летна авантура. Подолгиот крој на ногата дава изглед на класичен шорц кој брзо се суши а кога ќе се изморите од активностите на вода, можете да поминете време во него на теренот за одбојка на плажа. Не мора да се пресоблекувате кога одите дома или во вашето омилено кафуле на плажа. Прилагодливите врвки придонесуваат за персонализираното вклопување, додека логото на Nike нагласува дека уште еднаш ја положивте вашата доверба во опремата на Nike. Страничните џебови ќе ги држат сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Лого Nike
 • Еластичен појас со врвки
 • Состав: 100% полиестер
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSB451-001
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSA566-018
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Помош