Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
BUZZ Angel
Женска маица
Код на производ:
(BZA221F804-10)
BUZZ

BUZZ Angel

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
894 ДЕН
Заштеда: 596 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
BUZZ Angel е lifestyle маица за жени. Спецификација: Женска маичка Кратки ракави Стандарден крој Заоблено деколте.
Подетално

BUZZ Angel е lifestyle маица за жени. Спецификација:

 • Женска маичка
 • Кратки ракави
 • Стандарден крој
 • Заоблено деколте

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд BUZZ
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош